Volná místa

Hledáme 2 průvodce

V současné době hledáme nové průvodce, odvážné a zralé osobnosti a všestranné parťáky. Lidi, kteří jsou otevření novým podnětům, jsou pozitivní, aktivní, morálně na výši, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kteří dokážou svým zájmem nadchnout a nakazit ostatní a kteří se sami chtějí stále učit. Jste to Vy?

1.) Průvodce se zaměřením na jazyky: angličtina, španělština, čeština, francouzština (výběr z možností)

2.) Průvodce se zaměření na psychologii či pedagogiku nebo matematiku nebo na tělocvik/sport (výběr z možností)

Co by měl obecně mít průvodce, jehož hledáme?

• Pedagogické zkušenosti nebo obecně zkušenosti z práce s mladými lidmi, pedagogická praxe
  • Plynulá znalost češtiny umožňující mluvenou i psanou komunikaci se studenty a průvodci
  • Dovednosti, které uvítáme: sport, lyžování či běžky, tanec, hudba, umění, psaní, podcasty, nebo klidně i zkušenosti v oblasti IT, práce s lidmi či provozu budov (není podmínkou, výběr z možností)
  • Schopnost vést několikatýdenní projekty se studenty na různorodá témata.
  • Schopnost naslouchat studentům, rodičům i kolegům
  • Schopnost dávat i přijímat zpětnou vazbu, řešit problémy, pracovat se změnou
  • Chuť a odvaha se stále průběžně učit je nutností
  • Věk nerozhoduje
  • VŠ vzdělání

Co nabízíme?

• Úchvatnou, smysluplnou práci
  • Možnost spolu s kolegy a studenty utvářet konkrétní podobu školy
  • Prostor pro vztahy se studenty, založené na důvěře a konsensu a v rámci rozumných hranic
  • Velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt
  • Skvělé kolegy a vedení
  • Průběžné kvalitní vzdělávání
  • Výjezdy do inspirativních škol v ČR, v Evropě a možná i jinam
  • Možnost naučit se spoustu nových věcí
  • Teambuildingové akce
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + odměny
  • 40 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup: co nejdříve, nejpozději do 1. 12. 2024
  • Plný úvazek.
  • Smlouvu na rok na dobu určitou, poté v případě oboustranné spokojenosti prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Co je třeba udělat?

Do 28.8.2024 nám pošlete:

• Životopis: kromě obvyklých věcí navíc uveďte všechny zkušenosti v práci s mladými lidmi a dětmi a pedagogické zkušenosti
  • Motivační dopis: mj. prosím odpovězte na následující otázky: Na co byste se v nové práci nejvíc těšil/a? Čeho byste se naopak nejvíce obával/a? Co byste se potřeboval/a naučit?
  • Domácí úkol: Vymyslete a sepište (na cca 1A4) návrh dvoutýdenního projektu (celkem cca 28 hod.) se zaměřením dle vašeho výběru, kde: budou aktivní především studenti, nikoli průvodce; téma bude atraktivní pro středoškoláky a spojí se témata z několika vzdělávacích oblastí. Soustřeďte se především na to, co budou studenti reálně dělat. Upřesněte, jaký je cíl projektu, a popište, jak by měl vypadat finální výsledek takového projektu.

Neúplné žádosti bez dalšího vyřazujeme.

Veškerou komunikaci týkající se nových pozic prosím veďte prostřednictvím portálu Jobs.cz (stačí kliknout: Průvodce se zaměřením na jazyky nebo Průvodce se zaměření na psychologii/pedagogiku nebo matematiku/tělocvik/sport . Děkujeme.

Co se bude dít dál:

• Do 2. září 2024 odpovíme postupujícím do 1. kola, které proběhne formou besedy a práce ve skupinách s jinými uchazeči v úterý 10. září 2024 od 9 do 13 hod. Rezervujte si předem tento čas.
  • S uchazeči, kteří postoupí do 2. kola, se setkáme ve čtvrtek 12. září 2024 (ukázka výuky se studenty + beseda se studenty + pohovor s vedením).
  • V průběhu výběrového řízení poprosíme o vyplnění dotazníku pracovních předpokladů.
  • Na vaše inzeráty neodpovídáme průběžně, vyhodnotíme je až v září. Moc se na vás těšíme.